5 lat gwarancji o czymś świadczy

Firma UWT GmbH, obchodząca w zeszłym roku swoje 40 lecie, jest producentem sygnalizatorów i przetworników do pomiaru poziomu materiałów sypkich, jak: Rotonivo (rotacyjny sygnalizator poziomu), Vibranivo i Mononivo (wibracyjne sygnalizatory poziomu), Capanivo i RFnivo (pojemnościowe sygnalizatory poziomu), Kondunivo (przewodnościowy sygnalizator poziomu), Flexinivo (przetwornik poziomu), Nivoradar (radarowy przetwornik poziomu), Nivocapa (sygnalizator poziomu cieczy), Nivobob (przetworniki poziomu) czy systemów wizualizacji Nivotec. Powyższe urządzenia służą do pomiaru i kontroli poziomu materiałów sypkich. Firma opracowała do perfekcji ich parametry techniczne i niezawodność.

 Rotonivo Rotonivo to pierwszy i flagowy produkt firmy - rotacyjny sygnalizator poziomu. Najstarszy i wciąż jeszcze pracujący egzemplarz pochodzi z roku 1982. Obrotowy sygnalizator łopatkowy wykonuje jeden obrót na minutę. W przeciągu ostatnich 36 lat wykonał tych obrotów prawie 200 milionów, kręcąc się nieprzerwanie, nigdy nie będąc serwisowany.

 

Jakość urządzeń wykonanych w Niemczech pozwala firmie dawać 5 letnią gwarancję za symboliczną, jednorazową opłatą. Mówimy tu o fizycznej gwarancji producenta, a nie ubezpieczeniu. Jest to trochę wybieg marketingowy, gdyż producent jest absolutnie pewien, że produkt się nie zepsuje w tak krótkim czasie. Niewiele więc ryzykuje, co świadczy o jakości, odpowiedzialności i trosce o zawsze najwyższą jakość. 5 lat Przez ostatnie kilka lat z rzędu, firma była też dorocznym zdobywcą lauru „Great place to work„ w rankingu pracodawców w Bawarii. W firmie nie panuje atmosfera korporacji, co przekłada się w ogromnym stopniu na jakość wykonywanej pracy i tym samym produktu.

 

Rotonivo 6001 Firma UWT eksportuje na cały świat, do Europy, obu Ameryk, Azji i Afryki. Czas wykonania dedykowanych do potrzeb klienta, indywidualnych zamówień, to średnio jeden - dwa tygodnie, łącznie z dostawą. Urządzenia spełniają restrykcyjne normy do stref zagrożonych wybuchem ATEX, czy też niezawodności SIL.

 

 

W przeciągu ostatnich kilku lat firma opracowała i wyprodukowała rewelacyjny i niezawodny produkt, niemający odpowiednika wśród konkurencji, a mianowicie sygnalizator bez elementów ruchomych do bardzo odpowiedzialnych i wymagających aplikacji o nazwie RFnivo

 

 

Kolejny krok, to przymiarka do rozszerzenia zastosowań urządzeń do pomiaru cieczy, zachowując te same doskonałe właściwości i parametry również w tej gałęzi przemysłu. Krok ten oczekiwany jest z początkiem przyszłego roku.

 

 

Zapraszamy do współpracy!

Zespół REKORD S.A.

REKORD S.A.

Sprawiedliwości 6 p.II
05-800 Pruszków

Tel: (22) 759-85-88, 759-85-98
Fax: (22) 759-62-97

INNE SERWISY REKORD S.A.

Serwis

tel. 22 759-62-96

serwis [AT] rekordsa [DOT] pl

zmień [AT] na @ i [DOT] na .

Log In or Register